pühapäev, 2. august 2015

Esimese päeva muljed

Me olime esimesed, kes Lambachisse jõudsid. Kohale jõudes saime lõunat, milleks oli vürtsikas, kuid maitsev seljanka. Meile tehti eraldi ringkäik ja pakuti tervitusjooki, mis maitses väga hästi. Tervitusjook oli kokku segatud valgest veinist, mulliveest ja leedripuu siirupist. Rally korraldajatelt said kõik osalised kingituseks t-särgi ja nänni täis koti, millest võis leida kohalikku kommi, jahutavaid jooke, veepudeli, vihmakeebi jms. 
Peale ringkäiku tegime Euroopa kaarti ehk siis meie ülesandeks oli valmistada enda riigi kohta tutvustav postrike, mis pidi olema meie riigi kujuga. Peale postri tegemist oli meil vaba aeg. 
Teised osalejad hakkasid ka vaikselt kohale jõudma ja lõpuks saime ka õhtusööki. Menüüs oli kana, riis, hautatud juurviljad, mingi asi, mida inglased nimetasid kartulisalatiks, kuid meie jaoks oli see tükiline kartulipüree, kahtlasest välimusest hoolimata, maitses see väga hästi. Õhtusöögi kõige huvitavamaks osaks kujunes puljong, mille sees hulpis mingi valge klimp, mis ei olnud päris traditsiooniline klimp. Me pole veel siiani leidnud ühtegi inimest, kes teaks, mis see ikkagi oli. Magustoiduks oli šokolaadimuffin.
Peale õhtusööki mängisime tutvumismänge. Me mängisime erinevaid nimemänge, et teiste nimesid selgeks saada. Kõikide osalejate nimed on väga huvitavad ning loodetavasti hääldame me neid ikka õigesti. :D Meie arvates on kummalised nimed Sondre, Ingelin jne. Aga teiste jaoks oli naljakas minu nimi Raili, mis sarnaneb väga Rallyle.
Õhtu lõppes peoga suures telgis. Inimesed suhtlesid omavahel vabalt, lõid uusi tutvusi ja nautisid head muusikat.
Raili ja Gerda postrit tegemas
Üks huvitavamaid tantse õhtusel peol

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar